KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 5475258

nr 547 5258

Gravyr

efter van Gooyen, 1800-tal, Herdar, 11 x 18

Utrop:

100 kr

måndag 20 oktober 2008
kl 17:24:05